Neden Finansal Sigorta Yaptırmalısınız

Neden Finansal Sigorta Yaptırmalısınız?

Bazı iş kolları ve meslek grupları beraberlerinde tehlikeleri de getirmektedir. Aşağıda başlıklarını sıraladığımız finansal sigortalar sizi veya çalışanlarınızı güvence altına alacaktır. Bu sigorta poliçeleri ile ilgili fiyat almak için en uygun sigorta firmalarını araştırabilirsiniz.

Adam Kaçırma, Fidye ve Şantaj Sigortası

Bu tür bir durumla karşılaştığınızda hem maddi hem de ilgili süreçte danışmanlık hizmeti alabileceğiniz bir sigorta hizmetidir.

 

Emniyeti Suistimal Sigortası

Size bağlı olarak çalışan kişilerin, kasıtlı olarak firmanızı zarara uğratma girişimlerine karşılık uğramış olduğunuz nakdi ve kıymetli evrak zararlarını tazmin eden bir sigorta hizmetidir.

Taşınan Para Sigortası

Şahsınıza veya firmanıza ait nakit, kıymetli evrakların çalışanınız tarafından Türkiye sınırları dahilindeki kurum ve kuruluşlar arasında götürülüp getirilmesi sırasında oluşabilecek zararları tazmin eden bir sigorta hizmetidir.

Yönetici Sorumluluk Sigortası

Firmanızdaki yönetim kurulu üyeleri, yöneticiler, müdürler ve müdürlük görevini yürüten diğer yetkililerin hataları sonrasında oluşan hasarı karşılayan bir sigorta hizmetidir.